Psychoterapia Gestalt to spotkanie z samym sobą. Pomaga lepiej rozumieć swoje emocje, potrzeby i doświadczenia, odzyskać kontakt ze sobą oraz odkrywać własne zasoby. W bezpiecznej relacji terapeutycznej możesz przyjrzeć się swoim trudnościom i odnaleźć drogę do życia bardziej świadomie i w zgodzie ze sobą.
Oddech i ciało są drogą do lepszego kontaktu ze sobą. Świadoma praca z oddechem pomaga regulować układ nerwowy, redukować napięcie i stres oraz zwiększać świadomość emocji i potrzeb. Poprzez uważność na sygnały płynące z ciała możesz odzyskać większy spokój, równowagę i poczucie bezpieczeństwa.
Rozwój to nie dążenie do bycia kimś innym, lecz coraz pełniejsze bycie sobą. Wspieram w budowaniu większej uważności, świadomego kontaktu ze sobą oraz odkrywaniu własnych zasobów. To proces, który pomaga żyć bardziej autentycznie i w zgodzie z własnymi wartościami.
Korzystając dalej ze strony, akceptujesz politykę prywatności.